GRUNT TO BUNT FEST
eliminacje do Rocka na Bagnie
2022
Od 2016
wybierany jest tzw Otwieracz festiwalu Rock na Bagnie. Organizatorami
są Rock na Bagnie i Radio Bunt.
W tym roku, ze
względu na okoliczności, na które nie mamy wpływu, a o których
każdy wie, formuła eliminacji nieco się zmieni. Nie będzie cyklu
koncertów. Zorganizowany zostanie jeden lub dwa koncerty finałowe.
Zainteresowani
wykonawcy proszeni są o przesłanie pięciu utworów mp3 na e-mail
rnb2022 at radiobunt.com [mail tylko do zgłoszeń].
Akceptujemy
wyłącznie załączniki poczty elektronicznej w jakości 128 kbps
44,1 kHz. Większe pliki nie przejdą. Tak jest to ustawione. Można
wysłać każdy plik w osobnym mailu, jeśli gracie suity rockowe i
Wasze kompozycje mają po 20 minut. Nie akceptujemy plików do
ściągnięcia z jakichkolwiek serwisów lub chmur. Prosimy o
dołączenie informacji o zespole, skąd jesteście [bardzo ważne],
co gracie etc…
Zgłoszenia przyjmujemy do 1 kwietnia
2022, z możliwością przedłużenia terminu.
Wybrane
zespoły, pięć lub sześć, zagrają na koncertach finałowych, Grunt
to bunt Fest, na początku czerwca 2022 w Warszawie. Po imprezie, w
ciągu kilku dni, Dyrektor Festiwalu Jacek Żedzian oraz Radio Bunt
zdecydują kto otworzy pierwszy, a kto drugi dzień Rocka na Bagnie.
Podsumowując – do rozdania są dwa miejsca na Dużej
Scenie.
Dotychczas Otwieraczami zostali: Cygański Wiatr,
Blue Veins, Dekolt, Krain i With All Your Strength, Smogs i
Małpoludy, Rollmeni oraz Blue Hangover.
Koncert finałowy
będzie nagrywało Radio Bunt i Studio Bunt – zarówno dźwięk,
jak i obraz. Ubierzcie się więc jak do telewizji, żeby po latach
to wszystko dobrze się oglądało.