Włącz Radio Bunt

Teraz na antenie
Loading ...
Transmisja - po wciśnięciu > PLAY - poniżej


Archiwum
Loading ...
ostatnio na antenie
Loading ...

Facebook

niedziela, 6 lutego 2022

GRUNT TO BUNT FEST 2022

 GRUNT TO BUNT FEST
eliminacje do Rocka na Bagnie 2022


Od 2016 wybierany jest tzw Otwieracz festiwalu Rock na Bagnie. Organizatorami są Rock na Bagnie i Radio Bunt.


W tym roku, ze względu na okoliczności, na które nie mamy wpływu, a o których każdy wie, formuła eliminacji nieco się zmieni. Nie będzie cyklu koncertów. Zorganizowany zostanie jeden lub dwa koncerty finałowe.


Zainteresowani wykonawcy proszeni są o przesłanie pięciu utworów mp3 na e-mail rnb2022 at radiobunt.com [mail tylko do zgłoszeń].

Akceptujemy wyłącznie załączniki poczty elektronicznej w jakości 128 kbps 44,1 kHz. Większe pliki nie przejdą. Tak jest to ustawione. Można wysłać każdy plik w osobnym mailu, jeśli gracie suity rockowe i Wasze kompozycje mają po 20 minut. Nie akceptujemy plików do ściągnięcia z jakichkolwiek serwisów lub chmur. Prosimy o dołączenie informacji o zespole, skąd jesteście [bardzo ważne], co gracie etc…

Zgłoszenia przyjmujemy do 1 kwietnia 2022, z możliwością przedłużenia terminu.

Wybrane zespoły, pięć lub sześć, zagrają na koncertach finałowych, Grunt to bunt Fest, na początku czerwca 2022 w Warszawie. Po imprezie, w ciągu kilku dni, Dyrektor Festiwalu Jacek Żedzian oraz Radio Bunt zdecydują kto otworzy pierwszy, a kto drugi dzień Rocka na Bagnie. Podsumowując – do rozdania są dwa miejsca na Dużej Scenie.

Dotychczas Otwieraczami zostali: Cygański Wiatr, Blue Veins, Dekolt, Krain i With All Your Strength, Smogs i Małpoludy, Rollmeni oraz Blue Hangover.


Koncert finałowy będzie nagrywało Radio Bunt i Studio Bunt – zarówno dźwięk, jak i obraz. Ubierzcie się więc jak do telewizji, żeby po latach to wszystko dobrze się oglądało.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz